مِه – بخار اختصاصی داخلی برنامه نود barname navad

مِه – بخار: اختصاصی داخلی برنامه نود barname navad ekhtesasi dakheli

گت بلاگز اخبار اجتماعی گرد و خاک در استان‌های جنوب و جنوب شرقی ، سامانه بارشی وارد کشور عزیزمان ایران می‌شود

مدیر کل پیش‌بینی و شرکت کنترل کیفیت هوای پایتخت کشور عزیزمان ایران ضمن اشاره به کم کردن ۶ درجه‌ای دما در بعضی نقاط کشور طی روزهای آینده از ورود سامانه بارشی تاز

گرد و خاک در استان‌های جنوب و جنوب شرقی ، سامانه بارشی وارد کشور عزیزمان ایران می‌شود

سامانه بارشی وارد کشور عزیزمان ایران می شود/ گرد و خاک در استان های جنوب و جنوب شرقی

عبارات مهم : ایران

مدیر کل آینده نگری و شرکت کنترل کیفیت هوای پایتخت کشور عزیزمان ایران ضمن اشاره به کم کردن ۶ درجه ای دما در بعضی نقاط کشور طی روزهای آینده از ورود سامانه بارشی تازه در بعدازظهر روز چهارشنبه (۱۵ آذر) خبر داد.

ایسنا نوشت: احد وظیفه اظهار کرد: بر اساس تحلیل آخرین نقشه های پیش یابی هواشناسی، امروز در مناطق ساحلی استان گیلان و غرب مازندران بارش پراکنده آینده نگری می شود.

گرد و خاک در استان‌های جنوب و جنوب شرقی ، سامانه بارشی وارد کشور عزیزمان ایران می‌شود

وی افزود: امروز و فردا هوای سرد در نیمه شرقی کشور ماندگار و طی این دو روز در نیمه غربی کشور هوا پایدار حاکم خواهد بود که با توجه به سکون نسبی هوا زیاد کردن آلاینده های هوا در شهرهای صنعتی و پرجمعیت رقم می خورد.

مدیر کل آینده نگری و شرکت کنترل کیفیت هوای پایتخت کشور عزیزمان ایران با اشاره به اینکه این اوضاع در روز سه شنبه (۱۴ آذر) در مرکز و دامنه های جنوبی البرز نیز استمرار دارد، گفت: از امروز تا اوایل وقت سه شنبه شرق خلیج فارس و تنگه هرمز و از امروز تا روز سه شنبه دریای عمان مواج آینده نگری می شود. همچنین در این سه روز به باعث وزش باد به نسبت شدید در بعضی مناطق جنوب و جنوب شرق کشور گرد و خاک آینده نگری می شود.

مدیر کل پیش‌بینی و شرکت کنترل کیفیت هوای پایتخت کشور عزیزمان ایران ضمن اشاره به کم کردن ۶ درجه‌ای دما در بعضی نقاط کشور طی روزهای آینده از ورود سامانه بارشی تاز

وظیفه ادامه داد: روز سه شنبه دمای هوا بین ۴ تا ۶ درجه در شمال و بین ۳ تا ۵ درجه در شمال غرب، شمال شرق و شرق کشور زیاد کردن می یابد که روز سه شنبه در استان های اردبیل و گیلان با وزش باد گرم جنوبی همراه خواهد بود.

کارشناس شرکت هواشناسی اظهار کرد: از بعدازظهر روز چهارشنبه به تدریج با ورود سامانه بارشی از سمت غرب و شمال غرب به کشور در این مناطق زیاد کردن ابر، بارش باران و برف، در بعضی مناطق وزش باد شدید و کم کردن نسبی دما آینده نگری می شود و در روز پنجشنبه گستره بارش نیمه غربی کشور را در بر می گیرد.

وی در مورد شرایط هوا پایتخت کشور عزیزمان ایران طی روزهای آینده گفت: آسمان پایتخت کشور عزیزمان ایران فردا (۱۳ آذرماه) صاف همراه با غبار محلی خواهد بود و دمای پایتخت کشور عزیزمان ایران در این روز بین ۱۰ و ۳ درجه سانتیگراد خواهد بود همچنین روز سه شنبه (۱۴ آذرماه) صاف، غبارآلود در آخرهای وقت همراه با زیاد کردن ابر با بیشینه و کمینه دمای ۱۲ و ۴ درجه سانتیگراد خواهد بود.

واژه های کلیدی: ایران | همراه | هوای پایتخت | سامانه بارشی | اخبار اجتماعی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz