مِه – بخار اختصاصی داخلی برنامه نود barname navad

مِه – بخار: اختصاصی داخلی برنامه نود barname navad ekhtesasi dakheli

گت بلاگز اخبار اقتصادی و بازرگانی حباب بی‌سابقه قیمت سکه از کجا آب می‌خورد؟

رئیس اتحادیه طلا و جواهر پایتخت کشور عزیزمان ایران دلایل ایجاد حباب بی‌سابقه قیمت سکه را تشریح و تصریح کرد که زیاد کردن تقاضا در بازار و از طرفی محدودیت عرضه سک

حباب بی‌سابقه قیمت سکه از کجا آب می‌خورد؟

حباب بی سابقه قیمت سکه از کجا آب می خورد؟

عبارات مهم : بازار

رئیس اتحادیه طلا و جواهر پایتخت کشور عزیزمان ایران دلایل ایجاد حباب بی سابقه قیمت سکه را تشریح و تصریح کرد که زیاد کردن تقاضا در بازار و از طرفی محدودیت عرضه سکه منجر به شرایط فعلی در بازار شده است هست.

محمد کشتی آرای در گفت وگو با ایسنا، اظهار کرد: قیمت سکه تمام در روز گذشته به یک میلیون و ۴۴۰ هزار تومان رسیده بود که امروز با حدود ۱۰ هزار تومان کم کردن همراه شد.

حباب بی‌سابقه قیمت سکه از کجا آب می‌خورد؟

وی افزود: این کم کردن ۱۰ هزار تومانی قیمت سکه ناشی از کم کردن قیمت جهانی طلا است ولی مسئله ای که طی چند روز گذشته در بازار حاکم شده، این است که قیمت سکه با قیمت واقعی آن تفاوت فاحشی پیدا کرده است و یک حباب ۲۰۰ هزار تومانی روی سکه ایجاد شده است هست؛ حبابی که بی سابقه است.

رئیس اتحادیه طلا و جواهر پایتخت کشور عزیزمان ایران ادامه داد: حدود سه – چهار ماه گذشته، سود سپرده های بانکی کم کردن یافت ولی سرمایه ها به بازار طلا راه پیدا نکرد و فقط بعضی سرمایه های خرد به بازار آمد و با زیاد کردن قیمت ارز و زیاد کردن قیمت جهانی در هفته های گذشته تقاضا در بازار زیاد کردن یافت.

رئیس اتحادیه طلا و جواهر پایتخت کشور عزیزمان ایران دلایل ایجاد حباب بی‌سابقه قیمت سکه را تشریح و تصریح کرد که زیاد کردن تقاضا در بازار و از طرفی محدودیت عرضه سک

کشتی آرای گفت: به نظر می رسد یک نوع هیجان، التهاب و جاذبه در بازار ایجاد شده است است که منجر به زیاد کردن تقاضا شده است است که در نتیجه با توجه به عرضه محدود قیمت سکه این تفاوت قیمت در بازار ایجاد شده است است.

وی راجع به اوضاع بازار سکه در روزهای آینده گفت: نمی توان آینده نگری خاصی از اوضاع بازار سکه در روزهای آینده داشت ولی آنچه مسلم است این حباب بی سابقه یک مسئله جدی در بازار است که به نظر می رسد این تفاوت بی سابقه زیاد از این نمی تواند ادامه پیدا کند.

واژه های کلیدی: بازار | روز گذشته | تفاوت قیمت | اخبار اقتصادی و بازرگانی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz