مِه – بخار اختصاصی داخلی برنامه نود barname navad

مِه – بخار: اختصاصی داخلی برنامه نود barname navad ekhtesasi dakheli

گت بلاگز اخبار بین الملل داعشی‌های خارج شده است از رقه به صحرای سینا فرستاده شدند / اردوغان

رئیس جمهور ترکیه اظهار کرد، داعشی‌هایی که از شهر رقه بیرون آمدند، به مصر فرستاده شده‌اند. آنکارا نیز نسبت فعالیت داعشی‌ها در اروپا هشدار داد. 

داعشی‌های خارج شده است از رقه به صحرای سینا فرستاده شدند / اردوغان

اردوغان: داعشی های خارج شده است از رقه به صحرای سینا فرستاده شدند

عبارات مهم : ترکیه

رئیس جمهور ترکیه اظهار کرد، داعشی هایی که از شهر رقه بیرون آمدند، به مصر فرستاده شده است اند. آنکارا نیز نسبت فعالیت داعشی ها در اروپا هشدار داد.

به گزارش ایسنا، به نقل از سایت شبکه تلویزیونی سومریه نیوز عراق، رجب طیب اردوغان، مدیر جمهور ترکیه در نشست فراکسیون پارلمانی حزب عدالت و توسعه در آنکارا اظهار داشت: داعشی هایی که استان رقه سوریه را بعد از آزادسازی در جریان عملیات یکسان ائتلاف ضد داعش و ائتلاف نیروهای سوریه دموکراتیک در اکتبر گذشته ترک کردند، به مصر فرستاده شدند تا از آنها در صحرای سینا استفاده شود.

داعشی‌های خارج شده است از رقه به صحرای سینا فرستاده شدند / اردوغان

اردوغان با اشاره به هماهنگی ها میان آمریکا و یگان های مدافع خلق کرد در سوریه که آنکارا آنها را تشکیلاتی تروریستی می خواند، گفت: ترکیه موفقیت بزرگی را در مبارزه با گروه تروریستی داعش در شرایطی به دست آورد که دیگر کشورها با گروه های تروریستی همپیمان شدند.

اما اردوغان شرح بیشتری از تعداد تروریست هایی که به صحرای سینا انتقال یافته شده است اند و یا اینکه آنها چگونه وارد خاک مصر شدند، ارائه نکرد.

رئیس جمهور ترکیه اظهار کرد، داعشی‌هایی که از شهر رقه بیرون آمدند، به مصر فرستاده شده‌اند. آنکارا نیز نسبت فعالیت داعشی‌ها در اروپا هشدار داد. 

رئیس جمهور ترکیه در ادامه با اشاره به اسلحه هایی که آمریکا جهت یگان های مدافع خلق کرد در شمال سوریه ارسال می کند، گفت: آمریکا اگر بتواند از سلاح هایی که به منطقه ارسال می کند، علیه کشور عزیزمان ایران یا ترکیه یا روسیه استفاده خواهد کرد.

همچنین در بعضی گزارش های مطبوعاتی آمده هست، آنکارا به اروپا هشدار داده که صدها تروریست عضو داعش که از رقه فرار کرده اند، فعالیت های تروریستی خود را در اروپا از سر خواهند گرفت.

واژه های کلیدی: ترکیه | سوریه | آمریکا | آنکارا | اردوغان | تروریستی | رئیس جمهور | رجب طیب اردوغان | گروه تروریستی داعش

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz