مِه – بخار اختصاصی داخلی برنامه نود barname navad

مِه – بخار: اختصاصی داخلی برنامه نود barname navad ekhtesasi dakheli

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات پرسپولیسی‌ها باز همه حقیقت را به هواداران نمی‌گویند

پرسپولیسی ها مدام از احتمال شکسته شدن حکم محرومیت ارزش در فیفا به وسیله شورای حکمیت ورزش سخن می گویند.

پرسپولیسی‌ها باز همه حقیقت را به هواداران نمی‌گویند

پرسپولیسی ها باز همه حقیقت را به هواداران نمی گویند

عبارات مهم : ترکیه

چرا پرسپولیس به این پرسش ها راجع به پرونده طارمی پاسخ براق نمی دهد؟

پرسپولیسی ها مدام از احتمال شکسته شدن حکم محرومیت ارزش در فیفا به وسیله شورای حکمیت ورزش سخن می گویند.

در 24 ساعت گذشته بارها شنیدید که حکم محرومیت پرسپولیس از پنجره نقل و انتقالات شکسته شده است است و بعد دوباره شنیدید هنوز هیچ چیز قطعی نیست. در نهایت هم احتمالا این را از زبان مدیر پرسپولیس شنیدید که نظر شورای حکمیت مثبت بوده است و حالا دیگر این فیفاست که باید تمکین کند و تصمیم نهایی را بگیرد!

پرسپولیسی‌ها باز همه حقیقت را به هواداران نمی‌گویند

پرسپولیس بعد از رضایت ریزه اسپور که در توافقی دولتی و با مداخله مدیر جمهور کشور عزیزمان ایران و ترکیه رخ داد ، از پی این بر آمدند تا محرومیت ارزش از پنجره نقل و انتاقلاتی فیفا را هم بشکنند. مرجع اولی که سراغش رفتند و مکاتبه کردند ، فیفا بود. آنها این پرونده و رضایت کتبی تیم ترکیه ای را فرستادند و سه بار در این مدت یک پاسخ یکسان از فیفا گرفته اند. اینکه محرومیت پرسپولیس نه بر اساس شکایت تیم ترکیه ای که به علت اثبات این حقیقت جهت فیفا رخ داده که آنها عامل جنبش مهدی طارمی جهت عدم پایبندی به قراردادش با تیم ترکیه ای بوده اند. تخلفی که محرومیتش دو پنجره نقل و انتقالاتی است.

همزمان فیفا شکایتی را علیه تیم ترکیه ای در دادگاه حکمیت ورزش داشته ولی مشخص نیست آنها در آن پرونده دقیقا از چه چیزی شکایت کرده اند . پرسپولیس و وکیل سوئیسی ابتدای ارزش که قبلا پرونده شکایت کشور عزیزمان ایران از عربستان را در همین محکمه طرح کرده بود ، می بایست طرح دعوی ارزش این می بود که آنها عمال جنبش نبودند و خواهان اقامه دعوا علیه فیفا می شدند تا این حکم شکسته شود.

پرسپولیسی ها مدام از احتمال شکسته شدن حکم محرومیت ارزش در فیفا به وسیله شورای حکمیت ورزش سخن می گویند.

اینکه حالا گفته می شود دادگاه رای مثبتی در این زمینه داده تا فیفا اظهار نظر کند باز پر از ابهام هست. آیا پرسپولیس درست شکایت کرده است؟ این که دیگر رای بینابینی ندارد . قرمزها یا به حکم شکایت کرده اند و آن را شکسته اند یا علیه تیم ترکیه ای اقامه دعوا کرده اند که قبلا دو طرف از هم به فیفا رضایت دادند و این حکم تاثیری در روند دعوا نخواهد داشت.

مدیران پرسپولیس یا خودشان هم دقیقا نمی دانند چه اتفاقی بین ارزش و فیفا رخ داده و وکیل سوئیسی ارزش دقیقا کدام پروسه را دنبال کرده ، یا اطلاعات مشخص و دقیقی به افکار عمومی نداده اند. این حکم چطور می تواند بینابینی باشد ، پرسشی است که مدیران تیم باید راجع به اش براق سازی کنند.

واژه های کلیدی: ترکیه | پنجره | پرونده | پرسپولیس | پرسپولیس | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz